Через скільки можна дізнатися про вагітність?

Визначити термін вагітності зі стовідсотковою впевненістю можливо починаючи з третього тижня — раніше всі підтвердження носитимуть спірний характер.

Оскільки вагітність — це не хвороба, яка не очікувано може з’явитися в організмі з величезним списком супутніх ознак, виявити «цікаве положення» жінки непросто на ранніх термінах. Перше, що відразу ж вказує на вагітність — затримка менструації. Однак це не завжди правильна ознака — таке може трапитися в результаті гормонального дисбалансу, через внутрішнє запалення, пережитий стрес, прийняття деяких медикаментів і багато чого іншого. Наявність токсикозу теж не показник — він з’являється на 3-4 тижні, а раніше цього терміну може означати тільки те, що його переплутали з банальним отруєнням.

Аналогічно можна сказати і про швидку стомлюваність і прискорене сечовипускання — це лише вторинні ознаки, які можуть говорити і про вагітність, і про розлади організму.

Відмінною ознакою, випробуваною не одним поколінням жінок, є підвищення температури, але тільки базальної (ректальної) — цей показник здатний підтвердити подію зачаття буквально в перші дні.

Тест на вагітність

Тест на вагітність

Наступний етап — тест на вагітність з будь-якої аптеки — він визначає термін від двох тижнів. При цьому необхідно звертати увагу на термін придатності і виконувати інструкцію в обов’язковому порядку. За різними даними правдивість цієї процедури становить від 99% до 65%.

Більш точно підтвердити вагітність зможе аналіз крові на хоріонічний гонадотропін, який з 100% упевненістю визначить термін з 3 тижні. Однак у цей період це зможе підтвердити і проходження гінекологічного УЗД, а також огляд у досвідченого лікаря, який визначить наявність ембріона при звичайному огляді.

No Comments

Добавьте свой комментарий