Чіпси — шкода і користь

Чіпси - шкода і користьДавайте експериментувати. Підемо від зворотного, спробуємо довести користь чіпсів і ароматизованих сухариків, та іншої подібної їжі.

Термін «сміттєва їжа» придумали американці. Так вони назвали фасовану їжу в пакетах. І це вони зробили не через її якість, а просто тому, що від неї залишається багато сміття — ті ж самі пакети.

Основа чіпсів — картопля. Здавалося б продукт, досить таки нешкідливий. Порізаний на часточки, або потовчений в пюре, а потім, спресований в тонкі стрічки, і обсмажені в олії. Стоп! Вся справа в маслі. Застосовувані для масового смаження чіпсів або картоплі «фрі» так звані легкі жири, вони ж штучні жири, а ще простіше гідрожири, є отрутою в чистому вигляді.

Те ж саме можна сказати і про сухарики: «зі смаком холодцю», «із запахом хрону», «з смаком салямі» і далі … Сухарики із пшеничного хліба досить таки безпечний продукт. Але ось про застосовувані до них добавки, такого сказати не можна.

Що значить «смакова добавка сьомги»? Так, рибою сухарики пахнуть, точніше, смердять, але яке відношення цей запах має до сьомги? Заглянемо в ту частину упаковки, в якій дано склад продукту. У ньому дуже легко розібратися, маючи диплом хіміка-технолога, або інспектора-криміналіста.

Взагалі говорити про користь чіпсів і сухариків не доводиться, оскільки нею вони не володіють, а несуть суцільну шкоду. До речі, такі продукти часто вживають з не менш шкідливими соусами — майонезом і кетчупом.

Добавьте свой комментарий