Чому не можна знижувати градус алкоголю?

Токсикологи і наркологи вважають, що зниження градуса алкоголю сприяє швидкій інтоксикації організму.

Під час застілля всі могли чути, що градус алкоголю не знижують. Учені ще не прийшли до єдиного висновку чи так це насправді. Точно відомо, що для уникнення неприємних наслідків пити потрібно вміти. Є версія, що заборона на пониження градуса лише міф, який абсолютно ні чим не обґрунтований.

Якщо починати торжество з пива, перейти на вино, а потім випити горілки, хорошого самопочуття на ранок очікувати не варто, незважаючи на те, що градус підвищувався. Згідно цієї думки, сп’яніння приходить не через пониження або підвищення градуса, а внаслідок загальної дози випитого алкоголю. Також стан питущого залежить від часу, протягом якого було вжито спиртне. Всі ці фактори роблять негативний вплив алкоголю на наш організм.

Спеціальні дослідження підтвердили, що знижуючи градус, людина шкодить собі більше, ніж змішуючи алкогольні напої різних груп або вживаючи їх у великій кількості. Також було доведено, що зниження градуса алкогольних напоїв сприяє більш швидкій інтоксикації організму. Відбувається це через особливості метаболізму. Токсичні продукти розкладання алкоголю мають властивість інтенсивно утворюватися і поширюватися.

Існує версія, що не можна знижувати градус напоїв, які виготовлені з різної сировини. Наприклад, випити текілу, яка зроблена на основі цукрового очерету, а потім вино.

Якої би точки зору людина не дотримувалася, все одно змішування алкоголю тільки погіршить самопочуття.

У Франції, Італії та інших європейських країнах люди практично щодня п’ють алкогольні напої і можуть дозволити собі випити коньяк, а потім вино. Алкоголізм в цих країнах не прогресує, і люди практично не страждають від похмілля, а весь секрет в помірності. Знайте міру, і тоді не доведеться боротися з поганим самопочуттям!

Добавьте свой комментарий