Чи шкідливе татуювання

Чи шкідливе татуюванняВже досить давно татуювання перестали бути долею тюремних знаків. Сьогодні багато людей набивають на своєму тілі різні символи, зображення і написи. Давайте ж розберемося, наскільки це небезпечно для здоров’я.

Про що варто подумати до походу в салон?

 1. Салон.
 2. Варто вибрати салон, який добре зарекомендував себе в плані тату. Уважно почитайте відгуки в мережі, порадьтеся з «бувалими». Добре пронюхавши грунт, шанс нарватися на поганий салон зводиться до мінімуму. Досить частим явищем в поганих салонах є використання однієї голки кілька разів заради економії. А це як ви розумієте, загрожує зараженням крові. Ну і звичайно ж, не потрібно пояснювати, що не варто набивати тату в під’їзді або самостійно?

  Наостанок про салони слід сказати про фарби. Фарби для татуювань повинні зберігатися в спеціальних стерильних холодильниках. Нехтування цим фактором тягне за собою зараження крові.

 3. Догляд за татуюванням.
 4. Уважно ознайомтеся з інструкціями по догляду за татуюванням, а так само поцікавтеся в працівників салону що і як правильно робити. Зневажливий догляд за тату в перші дні тягне за собою серйозні проблеми. Ретельно виконуйте всі інструкції і робіть всі процедури.

Плюси нанесення татуювання

 • Персоналізація тіла. Якщо ви вибрали потрібне місце і татуювання, а так само хорошого майстра — будьте впевнені, захоплені погляди вам забезпечені.
 • Можливість висловити свої погляди чи статус у вигляді малюнка на тілі.
 • Мітка на пам’ять. Часто татуювання набивають на згадку про щось важливе.

Мінуси нанесення татуювання

 • Воно назавжди. Якщо воно вам набридне або типу того — назад шляху не буде. Або носите тату, або здоровенний шрам. Безслідно татуювання не видаляють.
 • Можливість зараження. Часто при нанесенні татуювання бонусом отримують пакет хвороб.
 • Спосіб нанесення. Ні для кого не секрет, що голка, що увійшла в руку — це боляче.
 • Актуальність. Загляньте вперед. Ви впевнені, що будете виглядати доречно у великій компанії, строгому костюмі і ластівками на зап’ясті?

Наслідки нанесення татуювання

Крім застережень і виконання вимог вище, рекомендується порадитися з лікарем. Татуювання може стати причиною дерматологічних захворювань, а так само раку шкіри. Крім того, не рекомендується нанесення татуювання людям зі слабким імунітетом.

Добавьте свой комментарий