Чи шкідливе УЗД для вагітних

УЗД для вагітнихВ очікуванні маленького дива хочеться захистити його від усіх шкідливих впливів, тому майбутні мами ведуть здоровий спосіб життя, виключають зі свого раціону шкідливі продукти. І так хочеться швидше дізнатися, хто ж народиться: хлопчик чи дівчинка?

У цьому допоможе вам ультразвукове дослідження, яке також допомагає лікарям визначати стан органів дитини ще до її народження. Але багатьох батьків турбує ще одне питання: чи шкідливе узд для їх малюка? Щоб знайти відповідь на це питання, необхідно спочатку розібратися, що таке УЗД та ультразвук?

Ультразвук є звуком високої частоти, тому не сприймається нашим вухом. Проникаючи через черевну стінку жінки, він відбивається від малюка. Вважається, що ембріон цього звуку не чує, як і доросла людина. Під час проведення УЗД дитина може відвертатися, але це пов’язано більше з тиском на живіт при обстеженні.

Практично кожен лікар-гінеколог розповість, що всі здогади з приводу негативного впливу на УЗД дитини — це всього лише поширені міфи. Але з невеликим впливом ультразвукових хвиль на організм вагітної лікарі все-таки змушені погодитися. Справа в тому, що матка є досить чутливим органом, тому хвилі високої частоти можуть привести її в тонус. Якщо вагітність без ускладнень, то на цей невеликий мінус не варто навіть звертати уваги. Але при загрозі переривання вагітності тонус матки може стати серйозною проблемою. Якщо така загроза є, то питання проведення УЗД вирішується в індивідуальному порядку лікарем.

Добавьте свой комментарий