Чи шкідливі протизаплідні таблетки

протизаплідні таблеткиПротизаплідні таблетки можуть приносити як користь, так і шкоду. Щоб звести останній ефект до мінімуму потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем. В такому випадку, лікар, знаючи особливості вашого організму, пропише оптимальний варіант оральних контрацептивів. При правильному прийомі можливий навіть певний лікувальний ефект від цих таблеток.

Можливими негативними наслідками може бути набір зайвої ваги, розвиток раку і зниження лібідо. Що стосується зайвої ваги, то це дійсно правда. Все через те, що подібні таблетки містять естроген. Щоб уникнути цього побічного ефекту слід вибирати препарати зі зниженим його вмістом. Що стосується ризику розвитку раку, то він збільшується у тих жінок, які приймають протизаплідні таблетки тривалий час (близько 10 років). Якщо перестати їх приймати, то цей ризик зменшиться і стане таким, як у тих жінок, які ніколи не приймали такі препарати.

Оральні контрацептиви дійсно послаблюють прояви ПМС, а саме: знижуються больові відчуття під час менструації, відсутні перепади настрою. Зворотний бік медалі полягає в тому, що такі таблетки призводять до поступової втрати лібідо. До того ж, про це пишеться у всіх інструкціях до подібних препаратів. Вони перешкоджають виробленню тестостерону, а він відповідає за появу сексуального бажання.

Такий вид контрацепції — один з найпоширеніших. Перед тим як ви вирішите використовувати саме його, потрібно неодмінно звернутися за консультацією до лікаря-гінеколога.

Добавьте свой комментарий