Чи варто нам завдавати шкоди своєму організму?

Шкідливі звички пагубні для здоров’я — про це чув кожен, але найчастіше за все не надавав цьому значення. Варто розібратися, чому необхідно відмовитися від того, що завдає шкоди організму і самопочуттю в цілому.

  1. Довголіття. На кожний День народження завжди прозвучать слова побажання довгих і щасливих років життя. Адже ніхто не хоче вмирати раніше відведеного терміну. Кожна людина мріє зустріти старість, няньчити онуків і по мінімуму скаржитися на своє здоров’я. Багато відомих особистостей не змогли дожити до таких бажаних моментів. Варто пам’ятати, що алкоголь і наркотики — це зовсім не відмінна риса великих і знаменитих. Це та отрута, яка повільно руйнує організм і наближає дату сумних подій.
  2. Обдуманість вчинків і ясність розуму. Люди довгий час можуть балуватися серйозними речами і не замислюватися про наслідки. Адже навіть найменша помилка призводить до фатальних наслідків: венеричні хвороби, злочини у побуті, незаплановані вагітності — це ще не весь список. Чи варта швидкоплинна насолода таких глобальних наслідків?
  3. Життєвий шлях. Часто при прийомі на роботу питають про наявність згубних звичок. Це робиться з тієї причини, щоб алкоголь або ж куріння не вплинуло на людину на піку її кар’єрного зростання. Отрути повільно руйнують весь організм і мозок, що гальмує мислення і розвиток людини.
  4. Насолода днями життя. Мало людей знають про те, що лише спочатку наркотики і алкоголь приносять людині задоволення, адже потім це стає життєвою необхідністю і залежністю. Щоб людина могла тверезо мислити, її необхідно повертати до нормального життя, спілкуватися і проводити час разом.
  5. Краса організму і зовнішності. Кожна людина, дивлячись на себе в дзеркало, хоче побачити там успішного і красивого члена суспільства. Будь-яка шкідлива звичка змінить вашу зовнішність: жовтизна зубів, зморшки на обличчі, округлість живота і багато іншого зроблять вас далеким від ідеальних параметрів. Щоб зберегти красу, треба полюбити спорт, а не алкоголь, куріння та інші шкідливі звички.
  6. Дітки. У здорової людини народжується красивий і здоровий малюк, який порадує батьків. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була здорова, необхідно показувати їй правильний приклад.
  7. Духовність. Варто подумати про те, скільки грошей витрачає кожен курець хоча б на один день. Якщо відмовитися від цієї шкідливої звички, то вже через кілька років ви змогли б відкласти кругленьку суму.
  8. Правильні відносини. Люди мріють про прекрасних і здорових супутників свого життя. Щоб знайти такого, необхідно самому відповідати цим стандартам. Якщо ви обидва здорові і щасливі, то поруч один з одним у вас все буде гармонійно і прекрасно.
  9. Здорова їжа. Правильне харчування по режиму — шлях до здорового організму. Якщо харчуватися правильно, то навіть на пенсії ви буде свіжі і красиві.
  10. Сім’я. Якщо ви ведете правильний спосіб життя, ваш супутник, а діти йдуть вашому прикладу, то ви будуєте успішні і отримаєте щасливу сім’ю, яка випромінює здоров’я і позитивні емоції. Разом ви зможете звернути гори і підкорити багато вершин!

Кожен з нас має право сам вибирати правильний і відповідний спосіб життя. Радійте кожному дню, ростіть здорове покоління, забувайте про шкідливі звички і любіть спорт!

Добавьте свой комментарий