Діти інваліди можуть ходити з батьками за допомогою Upsee

Жінка, яка виховує дитину, хвору на церебральний параліч, проживає в Ізраїлі і її ім’я Деббі Елнатан. Її син Ротем не може самостійно гуляти і тому необхідно постійно перебувати з ним поруч. Самостійне пересування виявляється дуже нелегким завданням протягом декількох років. Деббі постійно думала про допомогу своїй дитині і дітям з аналогічною проблемою. Через деякий час вона створила комерційний універсальний апарат, який полегшує пересування дітей з хворобою опорно-рухової системи.

На даний момент здійснюється виробництво апарату Upsee компанією, яка розташована в Ірландії і відома під назвою Leckey. Пристрій пристосування вельми простий.

Upsee складається з трьох частин. Перша із них є джгутом, який утримує дитину. Другою частиною є пояс, який кріпиться на талії дорослої людини. Останньою складовою є особливі сандалі, які призначені для спільних рухів ніг дитини і дорослого. Це допомагає залишити руки вільними, а дитині пізнати радість ходьби. Про все це детальніша інформація на  http://www.ua-region.info/2928509148.

Компанія з Ірландії тісно співпрацювала з Деббі, щоб створити прекрасне комерційне пристосування, яке зможе допомогти багатьом людям. Розробка стартувала ще в 2012 році. У ній брали участь доктора (терапевти), інженери, конструктори і текстильні експерти.

На думку Клер Каналі, яка зробила заяву для преси, даний апарат допомагає не тільки зблизити і зміцнити сімейні стосунки дітей і дорослих, а й допомагає відчути хворій дитині повноцінним членом суспільства. Протягом деякого періоду використання підвищується фізичний і психологічний розвиток дитини.

Дорослим використовується стандартний ремінь. Його можна регулювати, але в кожному приладі він однаковий. Джгут має два варіанти кольору — рожевий і синій. Особливого розміру досягають і сандалі, від яких залежить довжина джгутів.

Пристрій буде доступний в мережі інтернет за ціною в 489 американських доларів. Початкова дата торгів стартувала ще 7 квітня. Даний прилад легко чиститься, і виконаний з легких тканин і матеріалів.

Добавьте свой комментарий