Гірчиця — шкода і користь

Гірчиця - шкода і користьШанувальники гірчиці у всю сурмлять про її користь, але мало хто замислювався, що несе вона в собі і шкоду. І правда, гірчиця може не завдати жодної шкоди для дорослої і здорової людини, але зловживати цим соусом не варто нікому.

Шкода гірчиці для хворих людей

Як виявилося, соус не тільки покращує смакові якості продукту, але і підсилює апетит і, як наслідок, стимулює вироблення шлункового соку, що може спричинити за собою загострення гастриту, виразкової хвороби і ентероколіту.

Через значний вміст домішок і ефірного масла гірчиця протипоказана і алергікам. Реакція на продукт може проявлятися у вигляді висипу, почервоніння або сильного свербіння. При виникненні подібних симптомів варто негайно вирушати до лікарні.

Користь гірчиці

Буде не справедливо говорити лише про шкоду гірчиці — соус несе в собі і деякі корисні властивості. Перша і, напевно, найбільш очевидна перевага гірчиці — вона покращує смак майже будь-якої їжі і сприяє її перетравлюванню.

Також користь гірчиці полягає в можливості її зовнішнього застосування. Про гірчичники чули всі, вони покликані розігріти ділянки тіла, тим самим викликаючи до них приплив крові, який покращить захисні функції організму.

Висновок: не варто повністю відмовлятися від гірчиці. Споживаючи продукт в міру, Ви не тільки зробите смак їжі більш насиченим, а й допоможете організму її перетравити.

Добавьте свой комментарий