Їстівний міхур з водою замінить воду в пластикових пляшках

Натхненний технологіями молекулярної кухні, Ooho являє собою дивний спосіб споживання води, яку можна не тільки пити, але і їсти. Щоб раз і назавжди позбутися від пластикових пляшок, які забруднюють навколишнє середовище, три лондонських студента вирішили винайти ємність, яку можна їсти разом з водою.

Спеціалізуючись у сфері промислового дизайну, команда з трьох британських винахідників створила Ooho, контейнер у вигляді міхура, який не тільки дешевий і простий у виготовленні, але і досить міцний, а також гігієнічний, і навіть їстівний.

Дана ємність зберігає в собі воду завдяки подвійній мембрані, створеній за допомогою сферифікаціі — перетворення їстівної рідини в кульку, у якої досить щільні стінки, і всередині якої знаходиться згадана рідина.

Варто відзначити, що процес сферифікаціі був винайдений в лабораторії ще в 1946 році, і тільки нещодавно став популярним завдяки шеф-кухарям із elBulli, 3-х зіркового ресторану біля міста Росас в Каталонії, Іспанії, але був закритий на реставрацію в 2011 році. Під керівництвом шеф-кухаря Феррана Адріа, ресторан став відомий своєю молекулярною кухнею.

Сфера, що містить рідину, за своєю функціональністю схожа на яєчний жовток, який зберігає свою форму завдяки тонкій плівці.

«Ми використовуємо поліпшену версію сферифікаціі», — говорить Родріго Гарсія Гонзалес, що розробив Ooho разом з колегами П’єром Пасли і Гійомом Куше.

Склад, зроблений на основі бурих водоростей і хлористого кальцію, створює гель навколо рідини. Подвійна плівка захищає внутрішній вміст і дозволяє вставляти ярлики між шарами плівки, не використовуючи клей. Поки створюється вакуум, вода знаходиться в замороженому стані.

Згідно винахідникам, новий спосіб зберігання води не тільки посприяє поліпшенню стану навколишнього середовища, а й істотно зменшує вартість виробництва бутильованої води, тому що більшу частину ціни такого товару становить саме пляшка. За даними вчених, Ooho можна зробити всього за 2 центи. Але одним з мінусів цього винаходу є той факт, що при вживанні води таким способом поки неможливо повністю уникнути попадання рідини на одяг або оточуючі предмети.

* Если вам нужно купить медицинские справки http://www.mdcs.ru/reference/ на тот или иной случай, то можно обращаться на сайт www.mdcs.ru. Есть справки всех форм (083, 086 и другие).

Добавьте свой комментарий