Кетчуп — шкода і користь

Кетчуп - шкода і користьКетчуп — продукт, без якого вже давно не обходиться жодне застілля. Здавалося б, що невинні томати, перетерті в сік, нічим не можуть нашкодити вашому здоров’ю, проте шкода кетчупу для вашого здоров’я, може бути більш вагомою, ніж здається на перший погляд.

Кетчуп, як і будь-який інший соус, містить безліч спецій, які часто є причиною алергії. Варто зауважити, що категорично не рекомендується вживати кетчуп вагітним, це може позначитися на самопочутті породіллі і навіть може викликати алергію у новонародженого.

Не рекомендовано вживати гострий кетчуп людям, що мають проблеми з травним трактом. Спеції можуть викликати дискомфорт у животі, печію і загострюють гастрит.

Кетчупи низької і навіть середньої якості, що містять у собі величезну кількість різних харчових добавок, у тому числі і не вписаних до складу, можуть стати справжньою отрутою для вашого організму і викликати найтяжчі захворювання, серед яких може бути і онкологія.

Кетчуп, як і майонез шкідливий для людей зі схильністю до повноти, так як він містить величезну кількість цукру (у кілька разів більше, ніж в морозиві). А низькоякісний крохмаль здатний посилити вже наявні проблеми із зайвою вагою.

Користь кетчупу

Натуральний кетчуп — це відмінний антидепресант, який містить в собі «гормон щастя» — серотонін і терамін, який синтезується в організмі в той же серотонін.

Висновок: не варто зловживати неякісним кетчупом, адже його можна замінити натуральною томатною пастою.

Добавьте свой комментарий