Люди, які багато діляться інформацією в соцмережах, самотні

Часта публікація особистої інформації і підвищена активність в соцмережах говорить про те, що людина страждає від самотності і можливої депресії.

Дослідження, проведене вченими з Університету Чарльза Стерта з Австралії, виявило, що більше 79 відсотків користувачів, які описували себе, як одиноких, на соціальній мережі Facebook розкривали більше особистої інформації, включаючи улюблені книги і фільми, в порівнянні з іншими. Майже 90 відсотків одиноких користувачів ділилися своїм статусом відносин публічно на Facebook, а не обмежували цю інформацію тільки для друзів.

Бажання ділитися своїми поглядами на стіні соцмережі, часті публікації, потреба залишати багато «лайків» також можуть вказувати на наявність емоційного стресу у справжньому житті. Дослідники з’ясували, що існує так звана «депресія Facebookа», а спілкування в соцмережах часто становить у людей почуття самотності і соціального тиску довести щось іншим користувачам. Люди, які відчували себе більш пов’язаними або в справжніх відносинах, рідше розкривали свій статус відносин, особисту інформацію та адресу.

Дослідники підкреслюють, що соціальні мережі можуть допомогти знайти «віртуальне співпереживання», але це часто не поширюється на справжнє емоційне здоров’я.

Інше дослідження, проведене цього року, також показало, що емоційне здоров’я багатьох людей погіршується, коли їх ігнорують в соціальних мережах, і вони відчувають що їх «існування є менш значущим».

Добавьте свой комментарий