Майонез — шкода і користь

Майонез - шкода і користьНавряд чи вдасться відшукати людину, яка ніколи не вживала в їжу майонез. Цей соус входить до складу багатьох салатів, його додають в перші і другі страви, а іноді просто їдять з хлібом. Незважаючи на те, що в майонезі є корисні інгредієнти, сам продукт може завдати шкоди Вашому організму.

Чим же шкідливий майонез?

Майонез — це дуже жирний соус, висококалорійні сорти якого містять від 55% масла. У той же час, білка, так необхідного організму, в цьому продукті практично немає (близько 1%). Середня калорійність продуктів, з яких складається майонез, становить 900 ккал/100 грам, це означає, що навіть маленька пачка соусу, покриває половину денної норми енергетичної потреби людини, що незаперечно сприяє ожирінню.

Багато споживачів, що бояться зайвої ваги або надмірної кількості холестерину, вибирають малокалорійний або дієтичний майонез, проте мало хто замислюється, чим замінюють ті самі жири. Цими продуктами є вода, крохмаль і різні емульгатори. Навряд чи це зможе додати користі майонезу і швидше за все продукт стане ще більш шкідливим для вашого організму.

Користь майонезу

Користь майонезу більш, ніж сумнівна. Його шанувальники посилаються на утримання великої кількості рослинного масла, що робить продукт джерелом незамінних жирних кислот. Ще одним плюсом продукту є те, що «в його присутності» можна з’їсти практично все.

Висновок: Не вживайте майонез, однак, якщо Ви не уявляєте свій раціон без нього, намагайтеся по максимуму обмежувати його споживання.

No Comments

Добавьте свой комментарий