Медичний огляд

Медогляд. Його доводиться проходити регулярно, починаючи з перших років життя: для видачі довідки в садочок, в школу, для занять спортом, для навчання, для влаштування на роботу, для отримання прав на водіння автотранспортом, для виїзду за кордон, і ще для багатьох інших випадків. На жаль, у багатьох він викликає досить негативні асоціації, пов’язані з безкінечними чергами в дільничих поліклініках, і, що саме неприємне, в чергах одночасно стоять хворі люди і ті, що проходять медогляд. Уникнути цих неприємних емоцій і зберегти свій час можна, скориставшись послугами альтернативних медичних закладів. Одним з них являється госпіталь і поліклініка ГУ МВС. Цей заклад має вищу акредитаційну категорію, оснащений сучасною апаратурою, а медичний персонал має високий професійний рівень.

Звичайно, в першу чергу, послугами госпіталю можуть скористатись ті, хто служить в органах внутрішніх справ та військових частинах і члени їхніх сімей. Для всіх інших, хто бажає пройти обстеження, а за необхідності, і лікування, спеціально створений кабінет страхової медицини, який працює на комерційній основі. Точна діагностика і консультація висококваліфікованих лікарів допоможуть виявити захворювання на ранніх стадіях, а різні лікувальні та оздоровчі процедури прискорять процес реабілітації.

В даному медичному закладі ви можете пройти повний медичний огляд http://hospital2014.kiev.ua/ і отримати різні заключення і довідки встановленої форми:

  • довідка для отримання прав на водіння транспортним засобом;
  • попередній або плановій медогляд;
  • медичний огляд для тих, хто працює в охоронних структурах;
  • оформлення медичної книжки, яка є обов’язковою для працівників сфери обслуговування населення;
  • довідка про стан здоров’я для бажаючих виїхати за кордон;
  • довідка для тих, хто претендує на посади в органах місцевого самоврядування, або виконавчої влади.

Вигідними пропозиціями можуть скористатися і організації та підприємства, в діяльності яких, передбачені періодичні медичні огляди працівників.

Ви будете приємно вражені умовами та якістю обслуговування, адже кредом працівників госпіталю являється гасло «Здоров’я — дорожче золота!»

Добавьте свой комментарий