Мигдаль — шкода і користь

Мигдаль - шкода і користьНавіть у найбільш корисного продукту є шкідливі властивості. Все ж, чи шкідливий мигдаль? На жаль, певною мірою — так. Мигдаль є активним алергеном, а це означає, що зловживання ним може викликати алергічні реакції і навіть отруєння.

Протипоказаним є недозрілий мигдаль, його гіркий смак обумовлений наявністю синильної кислоти, яка отруйна для людського організму.

Мигдаль відноситься до ряду продуктів з високою харчовою цінністю. Навіть нечасте споживання даного продукту може в рази збільшити споживання калорій, що призведе до появи зайвої ваги. Шкоди мигдаль може принести і людям з нервовими розладами і проблемами з серцево-судинною системою.

Користь мигдалю

Користь цього азіатського горіха набагато значніша, ніж шкода мигдалю. Головним чином вона пов’язана з високим вмістом вітаміну E, який дозволяє клітинам організму залишатися в тонусі довгий час. Також мигдаль містить вітаміни групи B, завдяки яким наш організм працює правильно.

При регулярному споживанні невеликих кількостей мигдалю поліпшується мозкова активність, зникають симптоми безсоння, підвищується стресостійкість. Мигдальне молоко допомагає позбутися печії і корисне для шлунка в цілому.

Висновок: шкода і користь мигдалю однозначно непорівнянні, горіх потрібно вживати регулярно, однак не варто вживати більше 3-х плодів на день.

Добавьте свой комментарий