Набряк легень

Набряк легеньНабряк легень (так звана гостра серцева недостатність) — це стан, коли насосна функція серця різко знижується. У результаті цього в кровоносних судинах легенів відбувається застій крові. Підвищений тиск призводить до того, що рідка частина крові виходить в тканину легенів і в результаті цього відбувається порушення дихальних функцій.

Причини набряку легень:

  • Інфаркт міокарда (Ішемічна хвороба серця).
  • Гостра мітральна недостатність
  • Кардіоміопатія
  • Хронічна і гостра ниркова недостатність
  • Хронічна серцева недостатність.

Ознаки набряку легень

Першою і найбільш яскравою ознакою гострої серцевої недостатності є задишка. Вона з’являється раптово і швидко прогресує. Незначне полегшення настає, коли тіло знаходиться в сидячому положенні. При цьому рожева піна, яка виділяється з ротової порожнини при диханні, є характерною. У легенях прослуховуються двосторонні хрипи. При відсутності лікування хвороба швидко прогресує, що може призвести до смерті.

Щоб виявити хворобу достатньо звичайного огляду у лікаря. Будь-який кваліфікований лікар відразу розпізнає це ускладнення. Щоб дізнатися причини виникнення набряку легенів потрібно більш глибоке обстеження, але головне це надати пацієнту першу допомогу.

Добавьте свой комментарий