Знайдено відмінності між любов’ю і хтивістю

У рамках серії експериментів науковці зі Сполучених Штатів навчилися відрізняти від хтивості прояви істинної любові, стежачи за обличчям піддослідних, довівши рівноправність даних емоцій. Добровольцям давали розглядати знімки зовсім незнайомих їм людей протилежної статі. Експерти виділили, що всі фотографії були звичайними, тобто не несли ніякого еротичного підтексту. Крім усього іншого на певних знімках були зображені сімейні пари.

Після аналізу отриманих під час експерименту підсумків, наукові уми зробили висновок, що коли люди відчувають сексуальний потяг, вони весь час дивляться безпосередньо на тіло тих людей, які зображені на фотографіях. А якщо справа відноситься до найбільш глибокого почуття, то вони дивляться тільки на обличчя. При цьому людський мозок витрачає один і той же час на безпосередньо обробку обох описуваних почуттів.

Експерти відзначають, що підсумки, які були отримані протягом проведених ними досліджень, надзвичайно важливі для консультації тих пар, які ніяк не можуть визначитися, які саме почуття вони один до одного відчувають. Психологи дуже багато часу приділяють саме вказаному аспекту.

Трохи раніше група наукових співробітників відомого Каліфорнійського університету провела дослідження, в рамках якого стало ясно, що людина підбирає собі другу половинку з аналогічним генетичним кодом: ДНК близьких друзів збігається приблизно на одному рівні з ДНК 5-юрідних сестер, а також братів.

Добавьте свой комментарий