Найвідоміші способи відбілювання зубів

Найвідоміші способи відбілювання зубівУ сучасному світі білосніжна усмішка говорить про респектабельність і успішність людини, яка ретельно дбає про свій зовнішній вигляд, а не тільки про матеріальне благополуччя. У косметологічній медицині існують різні способи відбілювання зубів. Одні з них проводяться виключно в спеціальних стоматологічних умовах, в той час як інші такі процедури можна робити самостійно вдома. Але в кожному разі, відбілювання можна здійснювати лише після того, як відповідний фахівець проведе огляд і дасть схвалення, що можна проводити таку терапію.

Хімічний спосіб відбілювання зубів

Як показує практика, в сьогоднішній час в більшості випадків стоматологи пропонують клієнтам хімічний метод відбілювання зубів. Він полягає в тому, що пацієнтові протягом певного періоду часу потрібно носити капи, які містять в собі невелику кількість спеціального гелю. Цей спосіб часто називають «голлівудським», і він користується досить великою популярністю, особливо серед людей, які отримали потемніння зубної емалі через куріння і щоденне вживання кави, какао, чаю та інших напоїв, що містять у своєму складі різні фарбувальні речовини. Даний тип порушення має назву «поверхневий», а його чистка здійснюється спеціальним гелем. Як правило, через 6-7 тижнів регулярних процедур з’являється результат.

Народний спосіб відбілювання зубів

Велика частина населення нашої країни не мають такої кількості фінансів, щоб виділяти певну суму на відбілювання зубів в приватних клініках. Тому вони користуються альтернативним способом — народними методами. Але і в такому випадку обов’язково потрібно порадитися з фахівцем. Найпопулярнішими є такі способи, як очищення емалі за допомогою активованого вугілля, полуниці, перекису водню, харчової соди, ефірних масел та інше. Будь-які з цих інгредієнтів можна використовувати в якості обполіскуючої речовини ротової порожнини або просто додавати безпосередньо в зубну пасту.

Але будь-який з вищеописаних способів може мати великий мінус — привести до деформації емалі. Тому до подібних процедур варто вдаватися не частіше одного разу на два тижні, а в інших випадках ще рідше. Справа в тому, що в результаті дуже частих процесів очищення, зуби можуть втратити свій захисний шар, що може стати головною причиною їх руйнування.

Необхідно відзначити, що будь-які методи заборонені людям, які мають пародонтоз, карієс, підвищену чутливість, а також вагітним і годуючим матерям.

Добавьте свой комментарий