Народні засоби від безсоння

Дуже часто люди стикаються з такою проблемою як безсоння. І тоді виникає питання, як побороти це явище за допомогою народних засобів. Адже не обов’язково в першу чергу звертатися за допомогою до ліків, можна лише трохи змінити свій спосіб життя і звернути увагу на деякі доступні засоби від безсоння.

Бажано за годину-дві до сну постарайтеся припинити напружену розумову діяльність. Подумайте про щось приємне, що викликає у Вас позитивні емоції. Можна почитати книгу, але щоб це не була захоплююча і збудлива література.

Дуже корисна перед сном не стомлююча легка прогулянка.

Ефективний засіб — це лягати в один і той же час протягом цілого року і постаратися привчити себе спати при відкритій кватирці цілий рік.

Кращий засіб від безсоння — це тепла, розслаблююча ванна. Полежіть десять хвилин у ванній, додавши туди розслаблюючі засоби. Це можуть бути ефірні масла або настоянки.

Велика помилка людей — переїдання перед сном, що також загрожує безсонням. Ефективним народним засобом від безсоння також вважається приймати їжу за дві години до сну. Якщо Ви дійсно так голодні, то не мучте себе, адже це ще одна причина неякісного сну. Випийте склянку теплого молока на ніч.

Велика кількість води перед сном — ще одна причина поганого сну. Намагайтеся пити воду з потреби, і Вам не потрібно буде зайвий раз вставати з теплого ліжка, щоб відвідати туалет. Виключіть алкогольні напої, які збуджують нервову систему, а також міцний чай і каву.

І, звичайно ж, кращий народний засіб від безсоння — це облаштувати свою спальню і ліжко досить комфортно, щоб, входячи в кімнату, Ви змогли налаштуватися на сон. Адже інтер’єр кімнати має вплив на якість Вашого сну.

One Comment

Добавьте свой комментарий