Шлях до здоров’я — медитація

Шлях до здоров'я - медитаціяЯкщо стрес і занепокоєння беруть вгору у вашому житті, вам необхідно звернути увагу на керовану медитацію як засіб управління стресом. Вчіться медитувати і рятувати свій розум від неспокою, щоб жити спокійним і здоровим життям.

Швидкісний спосіб життя, який веде сьогодні більшість з нас, змушує нас займатися виконанням безлічі завдань. Частина часу витрачається на те, щоб вибрати найнеобхідніші на даний момент справи, інша частина — на те, щоб виконати їх, а решту часу йде на занепокоєння з приводу невиконаних справ. І все це тисне на нас. А медитація — відмінний спосіб зміщення фокусу від тривог до спокою. Це додаткові ліки, що лікують всю трійцю: розум, тіло і душу людини. Медитація може допомогти позбутися стресу і привести до щасливого і спокійного життя.

Стан релаксації (медитативний) допомагає позбутися тривожних думок, які засмічують розум і ведуть до стресу. Більше того, вона фокусує увагу, що призводить до поліпшення фізичного і психічного стану.

Дослідження показали, що медитація корисна в лікуванні різних хвороб, обтяжених стресом. Наприклад, в лікуванні високого кров’яного тиску, хронічних болів, хронічного стомлення, проблем зі сном, хворобами шлунка і кишечника, депресією та інших. Вона також допомагає контролювати гнів і роздратування.

При медитації всі внутрішні конфлікти зникають. І позбавлення від стресу не обмежується тільки сеансами медитації, але вона з часом (при регулярних заняттях) усуває стрес з життя повністю. Хоча труднощі час від часу виникатимуть, але тепер ви зможете справлятися з ними набагато легше, не піддаючись негативним думкам.

Техніка медитації вимагає практики і може освоюватися у вільний час (або час потрібно виділити для неї спеціально). Для навчання техніці вам буде потрібний тренер. В Інтернеті можна знайти діючих експертів, які можуть допомогти вам в освоєнні. Деякі тренери забезпечують своїх учнів відео-та аудіоматеріалами.

Прослуховування або перегляд записів — це найкращий спосіб освоєння медитації. Особливо якщо в записах є спеціальна фонова музика, яка допомагає релаксації і наставляє вас на шлях до здоров’я.

Освоєння медитації під керівництвом тренера дає більш швидке просування через особливості людської психіки. Адже легше довіритися тому, хто має величезний досвід у певній галузі. Також медитації можна навчитися в різних оздоровчих центрах. Підшукайте відповідний для себе у своєму місті. Не чекайте того моменту, коли стрес і занепокоєння поховають ваше життя.

Добавьте свой комментарий