Скільки м’яса потрібно їсти в день

Скільки м'яса потрібно їсти в деньБільшість дієтологів зовсім не проти вживання м’яса, адже саме з нього можна отримати велике число якісних протеїнів, мінералів і вітамінів. Але занадто часте вживання м’яса може призвести до розвитку деяких хвороб, а також сильно підвищує ризик виникнення злоякісної пухлини.

Якщо ви любите гарне м’ясо, то стейк час від часу зовсім не зашкодить здоров’ю. Адже навіть найбільш завзяті борці за здоровий спосіб життя і використання натуральних продуктів погоджуються, що повністю відмовлятися від м’яса занадто небезпечно, особливо це відноситься до вагітних жінок і дітей.

У продуктах тваринного походження є необхідні для життя амінокислоти (В12 і D), яких іншим способом добути практично неможливо. Недостатня кількість м’яса в дитячому раціоні може привести до порушення вуглеводного обміну, рахіту, анемії і ожиріння. Дорослі без м’яса втрачають м’язову масу, кістки стають більш крихкими, знижується сексуальний потяг. Але все добре в міру — лікарі попереджають про шкоду споживання надто великої кількості м’яса.

На сьогоднішній день в Європейських країнах, США та Австралії, велике вживання м’яса за смертністю прирівнюють до алкоголізму і тютюнопаління. Дослідження, що проводяться в даній області останні 20 років, показали пряму залежність між захворюваністю на рак прямої і товстої кишки і вживанням надмірної кількості м’яса. Червоне м’ясо містить певні речовини, що забарвлюють м’ясо в червоний колір, які є сильним канцерогеном і здатні пошкодити тканини внутрішніх органів людини.

Так скільки м’яса потрібно їсти в день, щоб не зашкодити здоров’ю?

Фахівці з наукового комітету з питань харчування Великобританії пропонують обмежити свій раціон 90-100 грамами червоного м’яса на день, а ще краще обходитися і меншою кількістю. Більша кількість м’ясопродуктів буде вже шкодити здоров’ю людини, особливо кишечнику. У середньому потрібно використовувати в їжу за тиждень не більше 700-750 грам м’яса в сирому вигляді (близько 500 в готовому вигляді), тоді ризик отримати захворювання кишечника знижується багаторазово.

Добавьте свой комментарий