Скільки потрібно спати на добу?

Скільки потрібно спати на добу?Для того, щоб бути у відмінному настрої весь наступний день, необхідно добре висипатися. Так скільки людині потрібно спати на добу, щоб не відчувати себе «розбитою» і втомленою. Якщо ви будете проводити у сні достатню кількість часу, то ваші реакції, пам’ять, сприйняття стануть набагато кращими, а робота буде приносити набагато більше задоволення. Контролюючи цей процес, позитивних результатів довго чекати не доведеться.

Вченими досліджено, що повноцінний добовий сон в житті будь-якої людини має становити від семи до дев’яти годин. Хоча трапляються й винятки, деяким людям достатньо проспати 5 годин, після яких вони відчувають себе повноцінно.

Цікава статистика про сон:

Статистика

Є й інші винятки, необхідність яких може обчислюватися 10 годинами сну. Це говорить тільки лише про одне, людина повинна виходити зі своїх власних потреб і бути індивідуальною у виборі часу, необхідному для сну. Не змушуйте спати себе конкретну кількість часу, не намагайтеся підвести свій режим під загальноприйняті мірки.

Поспостерігайте за собою, зробіть висновок, скільки, конкретно, вам необхідно годин, для того щоб виспатися. Спочатку визначтеся, в який час вам найбільше хочеться спати. Спробуйте лягти в ліжко за 8 годин до вашого пробудження. Наприклад, якщо вам потрібно встати о 8 годині ранку, не лінуйтеся, вирушайте спати о 12 годині ночі. Якщо ви будете ловити себе на думці, що вже кілька разів схопилися з ліжка, за ніч, то, отже, ви можете обійтися меншим часом для сну. Якщо ви зрозуміли, що 8:00 вам не вистачає, то додайте до свого сну ще тридцять хвилин і спати лягайте вже не в дванадцять, а пів на дванадцяту. Цього недостатньо? Вирушайте спати на 15-20 хвилин раніше звичайного, тобто, розглядаючи конкретний приклад, в 23.15. Підсумок буде таким, що прокидатися незабаром ви станете без будильника. Домігшись цього, ранок принесе вам тільки лише задоволення.

Теги:
No Comments

Добавьте свой комментарий