Скільки треба пити води в день?

Необхідна щоденна кількість води — 30-40 мл. на 1 кг. ваги. Без води можна прожити не більше 3-х днів, але багато чого залежить від температури навколишнього середовища.

Вода — це найголовніша цінність, яку подарувала людині природа. Вона є найважливішим елементом, що підтримує життя. Організм новонародженого складається з води більш ніж на 90%. У дорослої людини вміст води зменшується до 60-70%, у людей похилого віку — до 50%.

Старіння — це втрата рідини, а щоб якомога довше залишатися молодими, людині потрібно щодня випивати близько 2-х літрів води. Потрібно відзначити, що мова йде виключно про чисту воду, без газу та інших добавок. Сік, чай, мінеральна вода і будь-які інші напої — не в рахунок. Воду нічим не можна замінити.

Визначаємо, скільки пити води

У кожного з нас є своя норма споживання води, яку дуже легко визначити. Для цього потрібно всього лише знати свою вагу. Необхідна щоденна кількість води — 30-40 мл. на 1 кг. ваги. Наприклад, якщо ваша вага — 60 кг, то вам потрібно випивати від 1,8 (60×30) до 2,4 (60×40) літрів води на добу.

Варто підкреслити, що вода — це найдавніший і найпростіший секрет здоров’я. Вона виконує дуже важливі функції:

  • регулює температуру тіла;
  • доставляє до клітин необхідні речовини;
  • бадьорить;
  • покращує травлення;
  • пригнічує голод;
  • сприяє схудненню;
  • зберігає молодість шкіри і є основою довголіття.

Організм витрачає рідину і в спекотний літній день, і в зимові холоди, тому ми повинні щодня заповнювати запаси. Без води людина може витримати не більше трьох днів. У певних умовах цей термін може збільшитися, але здоров’ю в цьому випадку може бути завдано непоправної шкоди. Тривалість життя без води залежить від стану здоров’я, комплекції, фізичної активності та навколишньої температури. У 40-градусну спеку людина протягне без води всього лише 2 дні, в той час як при температурі повітря 16-23 градуси, перебуваючи в нерухомому стані, зможе залишатися без пиття до 10 днів.

No Comments

Добавьте свой комментарий