Соєвий соус — шкода і користь

Соєвий соус - шкода і користьСоєвий соус, як і більшість інших продуктів харчування, несе в собі і шкоду, і користь, а це означає, що вживати його потрібно в міру. Навіть якісний соус, як і звичайна сіль, здатний викликати ниркові камені або ж сприяти розвитку гіпертонії.

Особливо шкідливий так званий сурогат, який утворюється за допомогою соляної або сірчаної кислоти і гасіння продукту лугом. Ця «суміш» може не тільки завдати шкоди організму, а й бути небезпечною для життя в цілому.

Соус, вироблений з неякісної сої, може містити в собі іони важких металів і елементи токсичних речовин, які осідають на стінках внутрішніх органів і збільшують ризик онкології і безпліддя.

Користь соєвого соусу

Продукт багатий мінералами, мікро і макроелементами, амінокислотами, що робить його практично незамінним продуктом у раціоні повних вегетаріанців (що відмовилися від молока, м’яса, риби та інших продуктів тваринного походження).

Соєвий соус — це відмінний інструмент у боротьбі зі старінням організму, який за кількістю антиоксидантів перевершує вино і апельсиновий сік. Продукт надає профілактичний ефект на серцево-судинну систему, покращує циркуляцію крові в організмі, отже благотворно впливає на функції головного мозку.

Висновок: шкода і користь продукту порівняні, а вживати його потрібно лише в малих кількостях.

Добавьте свой комментарий