Соцмережі формують у підлітків комплекси

Соцмережі формують у підлітків комплексиШироке захоплення соціальними мережами веде до уразливості людини, особливо це стосується підлітків та дітей, стверджують вчені.

Наслідуючи своїх кумирів (наприклад, знаменитих спортсменів і поп -зірок), школярі викладають свої фотографії і детально висвітлюють практично кожен крок свого життя в соціальних мережах, однак клінічний психолог Джессі Хібберд впевнена, що це робить їх надто відкритими і довірливими.

Дівчата і молоді люди публікують безліч фотографій на Facebook, у Twitter і Instagram, щоб інші користувачі коментували їх і ставили «лайки», але в деяких випадках це може призвести до знущань і , як наслідок, до розвитку комплексів, вважає Хібберд .

Підлітки можуть надто емоційно реагувати на негативні коментарі і відсутність «лайків», оскільки розглядають соціальні мережі як інформаційний майданчик для самоствердження.

За словами Хібберд, абсолютна більшість сучасних хлопців і дівчат вважають, що всі їхні фото і повідомлення повинні бути неодмінно відкоментовані і оцінені, щоб вони могли вважати себе популярними.

Тим, хто виставляє навіть найбільш особисті моменти свого життя на загальний огляд, Хібберд радить бути готовими до всього, в тому числі до негативних відгуків і зневажливих коментарів. А батькам психолог рекомендує частіше звертати увагу, чим зайняті їхні діти в соціальних мережах.

Добавьте свой комментарий