Способи кинути курити

Способи кинути куритиНавіть ті, хто не з чуток знає про шкоду куріння, часто не знаходять сил розлучитися з цією поганою звичкою. Ми вам пропонуємо кілька перевірених способів, які допоможуть подолати психологічну та фізичну залежність від сигарет, а також ефективний спосіб боротьби з наслідками відмови від сигарет.

Найефективніші способи кинути курити

 1. Перший. Призначте певний день для остаточної відмови від сигарет. Так ви самі виберете час, протягом якого ви зможете морально підготуватися. Скорочуйте за цей час кількість викурених сигарет на дві в день.
 2. Другий. Проаналізуйте: що вас зазвичай змушує потягнутися за сигаретою? Може, ви це завжди робите після їжі. Спробуйте цю звичку змінити — зробіть що-небудь інше, наприклад, прогуляйтеся або випийте чашку кави.
 3. Третій. Частіше робіть прибирання, щоб у квартирі не залишилося спокусливого для вас запаху сигарет.
 4. Четвертий. Приберіть з дому все, що якось пов’язано з сигаретами: попільнички, запальнички і т.д.
 5. П’ятий. Нерідко у людей, які відмовляються від сигарет, підвищується апетит. Включіть у свій раціон м’яту: вона зменшує апетит і добре освіжає подих — на противагу тютюновому диму.
 6. Шостий. Харчуйтеся низькокалорійною їжею: фруктами, твердим сиром, морквою. При бажанні покурити, перекусіть.
 7. Сьомий. Якщо виникає бажання перекусити, вибирайте найменш шкідливі варіанти: жуйку без цукру, льодяники або посмоктати паличку кориці.
 8. Восьмий. Намагайтеся більше пити простої води — це викликає почуття насичення, а також вберігає від зайвих перекусок.
 9. Дев’ятий. Скоротіть споживання алкоголю. Це часто психологічно пов’язано з бажанням закурити, і до того ж послаблює волю.
 10. Десятий. Збільште фізичні навантаження. Вони прекрасно спалюють не тільки калорії (це важливо при відмові від куріння, оскільки метаболічні процеси сповільнюються), але і добре знімають стрес.
 11. Одинадцятий. Плануйте своє дозвілля. Багато людей курять, щоб убити час. Продумайте всі варіанти занять, щоб знову не взятися за сигарету.
 12. Дванадцятий. Слідкуйте, щоб ваші руки були постійно зайняті. Якщо у вас була звичка в руках крутити цигарку, замініть її, приміром, головоломкою.
 13. Тринадцятий. Дуже багато хто боїться погладшати, якщо відмовляться від куріння. Однак дієта для організму — це теж стрес, який викликає ще більш сильне бажання закурити. Скорочуйте споживання калорій в перші півроку не більше ніж на 100-150 кКал на добу.
 14. Чотирнадцятий. Вчіться розслаблятися. Замість того, щоб тягнутися судорожно за сигаретами, зробіть масаж, прийміть ванну або зробіть кілька вправ йоги.
 15. П’ятнадцятий. Пийте заспокійливий і очищаючий трав’яний чай. Змішайте в рівних частках подрібнений кмин, траву м’яти перцевої, корінь валеріани, квітки ромашки, фенхель. Залийте 1 ст.л. отриманої суміші 0,5 літрами окропу і 3 години почекайте. Потім процідіть, і приймайте з додаванням 1 ложки меду по склянці на день (перший раз — натщесерце).
No Comments

Добавьте свой комментарий