Сила рукостискання — індикатор біологічного віку

Демографи і медики висунули загальну гіпотезу щодо способу вимірювання людського біологічного віку. Як стверджують фахівці, для визначення віку досить просто виміряти силу рукостискання.

Справа в тому, що сила стискування руки функціонує з різними фізіологічними показниками віку людини, більше того стиск здатен передбачити ймовірність передчасної смерті, старечої деменції та майбутньої безпорадності. Результати проведеного дослідження описані в 50-ти роботах, опублікованих у різних наукових виданнях. Настільки простий на перший погляд і досить точний спосіб можна застосувати для оцінки вікових та біологічних норм різних груп людей.

Медики стверджують, що, не дивлячись на свою простоту, даний спосіб оцінки дає досить точні результати. Наприклад, експерти встановили, що люди з вищою освітою старіли повільніше, ніж ті, у кого низький рівень освіти. Жінка у віці 65 років з недостатнім рівнем освіти, володіє силою рукостискання, рівною жінці 69 років, проте з вищою освітою.

Дослідження, проведене в Швеції, в якому брало участь більше 1 млн. молодих людей у віці 25 років, показало, що слабке рукостискання говорить про більш високий ризик ранньої смерті, це, як відомо, пов’язано з серцевими проблемами.

Фахівці впевнені, що в недалекому майбутньому, завдяки легкості даного методу можна буде виміряти різні відхилення, виключно вимірявши силу стиснення людської кисті.

Добавьте свой комментарий