Симптоми алкоголізму

Симптоми алкоголізмуАлкоголізм — бич сучасного суспільства. З кожним роком кількість тих, хто зловживає спиртним, зростає. Однак замислюються в основному над цією проблемою, коли алкоголізм стосується близьких людей. Навіть якщо людина заперечує свою залежність від випивки, можна за симптомами простежити і обчислити цю хворобу, а також дізнатися на якій стадії залежності перебувають близькі вам люди.

Якщо спостерігається початкова стадія алкоголізму, то це характеризується наступними симптомами:

1. Підвищення дози алкоголю. Мається на увазі, що алкоголік може випити дві літри рідини і при цьому відчувати себе так, як ніби випив всього 500 грам. І навіть прояви сп’яніння будуть тими ж.

2. З’являється психічна залежність від алкоголю. Це можуть бути нав’язливі думки про випивку і непереборний потяг, також знижується настрій і з’являється дратівливість і незрозумілий гнів.

3. Зникає захисний блювотний рефлекс на великі дози алкоголю. В результаті, організм потім не зможе ніяк відреагувати на смертельну дозу спиртного.

Людина переходить в наступну середню стадію алкоголізму, коли спостерігаються більш виразні такі симптоми:

1. З’являється вже фізична залежність від алкоголю і похмільний синдром. Після вечірнього вживання алкоголю на ранок алкоголік відчуває велике нездужання і біль у всьому тілі. Однак, це не просто похмільний синдром. Справа в тому, що у звичайної людини, яка трохи «перебрала», виникає відраза до алкоголю, а страждаюча людина на залежність від спиртного навпаки хоче випити ще.

2. Виникають і психічні порушення. Це відбувається через порушення сну, появу тривоги і страху. Всі явища продовжують наростати і можуть перерости в різні психічні відхилення, галюцинації і білу гарячку.

3. Алкоголь починає впливати і на здоров’я людини. Виникають захворювання внутрішніх органів — гострі та хронічні панкреатити, гепатити та гастрити. Природно знижується потенція і робота репродуктивної системи. Перші явні симптоми порушень у роботі організму — це зниження пам’яті й кмітливості.

Найгостріші симптоми алкоголізму проявляються на кінцевій стадії захворювання. В основному порушення стосуються нервової та психічної сфери. Виникають різні хвороби. Наприклад, алкогольний гепатит переходить у цироз печінки. Також серйозно порушується робота пам’яті, виникає дезорієнтація в просторі і в часі. Ця стадія алкоголізму може привести до швидкої смерті людини.

No Comments

Добавьте свой комментарий