Симптоми СНІДу у чоловіків

Симптоми СНІДу у чоловіківСимптоми ВІЛ у чоловіків досить розпливчасті і нетривалі. Вони можуть бути списані на іншу більш поширену хворобу або інші причини. Вони не дають гарантію того, що у чоловіка ВІЛ. Якщо хочете на 100% упевнитися у вашому здоров’ї — пройдіть експрес тест на ВІЛ.

Лихоманка. Є найбільш частим симптомом ВІЛ на ранній стадії хвороби як у чоловіків, так і у жінок. Найчастіше, цей симптом з’являється відразу ж після зараження. Лихоманка може бути протягом двох-чотирьох тижнів після зараження, потім поступово температура організму приходить до нормальних 36,6 градусів Цельсія.

Висип. Іноді, на перших етапах інфікування ВІЛ-інфекцією, у чоловіків з’являється висип. Це, як правило, ділянки безбарвної шкіри. Висип, як правило, проявляється в перебігу одного тижня — одного місяця після зараження чоловіка ВІЛ-інфекцією.

Головний біль. При зараженні ВІЛ-інфекцією, чоловіків часто супроводжують головні болі. Вони можуть бути неперіодичними і часто схожі на звичайні головні болі після важкої розумової роботи або ж у період епідемій грипу або інших ГРВІ.

Втрата апетиту. Це, мабуть, один з найбільш малопомітних симптомів ВІЛ у чоловіків. Вони часто можуть бути списаними на сезонну депресію, збільшення навантаження на роботі, сімейних негараздів.

Збільшення лімфовузлів. Чоловік з ранньою стадією ВІЛ-інфекції може знайти у себе ще одну ознаку хвороби — розширені лімфатичні вузли на шиї, в паху, під пахвами. Лімфовузли в цих місцях поступово стають припухлими, твердими. Вони не доставляють будь-якого дискомфорту і не болять. Часто припухлі лімфовузли плутають з іншими хворобами, такими як ГРВІ.

Загалом, найбільш поширені симптоми СНІДу у чоловіків такі: наявність задишки і кашлю, відсутність координації рухів і конвульсії, хворобливе і утруднене ковтання, різні психічні ознаки, в числі яких можуть бути забудькуватість і замішання.

Теги:
No Comments

Добавьте свой комментарий