Тварини впливають на наше здоров’я і життя

Вже досить давно психологи стверджують, що турбота про домашніх вихованців допомагає господарям позбутися стресу і депресії, при цьому довгі спостереження за тваринами розвивають у людини, крім усього іншого, деякий набір навичок.

Внаслідок проведених соцопитувань і експериментів, в яких взяли участь 500 респондентів, дослідники зробили наступний висновок: коли у дитини до домашніх вихованців простежується чимала емоційна прив’язаність, тоді вона виросте в особистість з хорошими соціальними зв’язками з усіма оточуючими її людьми.

До покупки улюбленця багатьох спонукають різноманітні причини, починаючи з відданості до братів наших менших, закінчуючи просто немислимою необхідністю в справжньому друзі, а також позбавленні від страшної самотності. Однак при цьому спілкування з тваринами іноді приносить чимало цікавих моментів.

Згідно з проведеним дослідженням, 40% жінок воліють купити собаку, щоб привнести фізичні навантаження у своє життя, 80%, навпаки, починають займатися більше безпосередньо після її появи. Вважається, що кішки холодні, егоїстичні, проте це не так, вони чутливі істоти, які проявляють прихильність до господаря, хоча і не так, як це роблять собаки, що, в свою чергу, демонструє їх вірними друзями, які завжди підтримають і заспокоять своїми ніжними дотиками.

Спілкування з кішкою або ж собакою, природно, допомагає людині впоратися з проявом ситуаційного стресу, а також напруги, однак не вирішує наших внутрішніх, так званих, глибинних психологічних проблем. Спостерігаючи за своїм вихованцем, ми вчимося без слів розумінню, розвиваючи власну інтуїцію, спостережливість, і адже безпосередньо в цьому і полягає в найпершу чергу позитивний ефект від прямого спілкування з нашими дорогими домашніми тваринами.

Добавьте свой комментарий