У соєвому соусі містяться ліки від ВІЛ

Команда наукових співробітників американського університету Міссурі знайшла в соєвому соусі унікальну молекулу EFdA, яка може боротися з ВІЛ. Таким чином, на сьогодні молекула виступає новою і ще поки найдієвішою зброєю від цієї страшної недуги.

У сої є молекула EFdA, чиї властивості схожі з тенофовіром, використовуваним безпосередньо для лікування хворих на ВІЛ. За своєю суттю дане з’єднання використовується безпосередньо для підсилення смаку. Але зазначена молекула має величезну перевагу перед тенофовіром, адже до препарату виробляється резистентність, EFdA ж, у свою чергу, діє значно швидше і руйнується нирками і печінкою також повільніше.

Фахівці провели вже випробування на тваринах, після чого результати їх просто вразили, і зараз одна дуже велика фармацевтична компанія веде розробку нового препарату на основі EFdA від вірусу людського імунодефіциту.

Після курсу лікування мавпи почували себе нормально, а крім того показники концентрації в крові ВІЛ у них почали значно падати. Адже до початку лікування тварини були так хворі, що їх повинні були присипляти. Але через місяць після лікування, мавпи почали себе відчувати просто відмінно.

На даний момент керівник проекту заявив, що звичайна соя може стати істинним порятунком для хворих. Відзначимо, що молекулу EFdA виявили вперше в 2001р. японські вчені, однак застосувати її у вигляді ліків від ВІЛ здогадалися біологи зі Сполучених Штатів.

* В завершение напомним, что сироп Иммунофлазид детям для лечения гриппа и ОРВИ всегда можно заказать на сайте immunoflazid.com.ua по доступной цене.

Добавьте свой комментарий