Вчені навчать людей боротися з магнітними бурями

Магнітні буріНещодавно дослідники знайшли простий засіб, за допомогою якого можна захистити себе від впливу магнітних бур. На сьогоднішній день більшість вже знають про негативний вплив геомагнітних бур. У людей старшого віку починає підвищуватися або знижуватися тиск, у молодих людей з’являються мігрені, а маленькі діти не можуть заснути вночі і постійно вередують. Люди знають, що послужило причиною прояви недуг і під час магнітних бур відчувають ці наслідки. Ніхто з них не знає, як чинити в подібній ситуації.

Вчені з наукового центру вивчення Арктики знайшли вихід зі сформованої ситуації. Вони знайшли доступний засіб, який допоможе людям захиститися від впливу магнітних бур. Дослідники провели ряд експериментів на лабораторних пацюках. У ході дослідження з’ясувалося, що від впливу комічних бур допоможе позбутися звичайна паста з кори і листя берези. У ході дослідження вчені розділили гризунів на три групи. Експеримент проходив протягом сорока п’яти днів, протягом яких щури отримували харчові добавки з лікарських рослин.

Першій групі гризунів давали настій з білої берези, другій групі настій з берези, що виростає на болотах і заболочених луках північної частини Західної Європи, а третій групі пропонували настій зніту вузьколистого. Суть другої частини експерименту полягала в тому, що лабораторних щурів перемістили в лабіринт з двох частин: темної і освітленої. Друга група гризунів показала найкращі результати в подоланні перешкод. Щури, які під час магнітних бур отримували настій берези низької, не мали жодних проблем зі здоров’ям, і продовжували бігати по світлій частині лабіринту. Інші групи щурів під впливом магнітних бур відчували себе погано, тому ховалися в темні ділянки лабіринту.

Вчені впевнені, що саме за допомогою настою берези вплив магнітних бур на гризунів був практично не відчутний. Дослідники припускають, що можливо береза низька зможе надати такий же ефект і на людину.

Добавьте свой комментарий