Уявна привабливість наркотичних речовин та їх вплив на людей

нет наркотикамВ нашому суспільстві наркотики широко розповсюдженні серед підлітків та молоді. Молоді люди повністю руйнують свої життя, стаючи на шлях залежності. Так наркотичні речовини не просто гублять здоров’я, руйнують життя, а і призводять до швидкої смерті. Підвищує рівень злочинності.

Серед молоді розповсюджуються ідеї емоційного сексу та легких наркотиків. Але варто розуміти, що наркотики і секс — несумісні поняття. І хоча багато з тих, хто має цей досвід можуть заперечити це, хочеться підкреслити, що секс під наркотиками перший час здається сильнішим, яскравішим, триває довше, але насправді все це не надовго і має сумні результати. Майже всі види наркотиків досить швидко ведуть до руйнування фізіологічних систем організму і в тому числі його сексуальної функції. Починається це з першої ж дози. Дійсно, під впливом окремих наркотиків статевий контакт на мить стає яскравішим, але не мине й декількох місяців, як вся система організму наркозалежного прийде в повну непридатність, і сексуальний контакт вже до кінця життя буде не потрібен. Всі думки будуть тільки про чергову дозу та нестерпну ломку.

Деякі ефекти наркотичних речовин залежать від способу його вживання . Регулярне вдихання носом призводить до втрати нюху , носових кровотеч , проблемам з ковтанням , захриплості , і хронічний нежить . Попадання кокаїну через рот може привести до серйозної гангрени кишечника в результаті зниження кровотоку . Ін’єкції викликають важку алергічну реакцію і підвищений ризик зараження ВІЛ , гепатитом C і іншими переданими через кров захворюваннями

Якщо виникла підозра, що хтось із близьких приймає наркотики, але заперечує це, потрібно провести аналіз сечі або крові на вживання наркотичної речовини. Щоб провести тестування крові на наявність наркотиків, необхідний візит в лабораторію. Хіміко-токсикологічний тест дозволяє провести аналіз з метою встановлення факту вживання наркотиків: опіатів, кокаїну, канабіноїдів, барбітуратів, амфетаміну, ефедрону та інших. Головною перевагою такого тесту є можливість встановити вживання наркотиків не тільки на протязі місяцю, але й навіть близько півроку тому. Який же механізм містить даний метод тестування на токсичні речовини в крові? Справа в тому, що за допомогою даного методу визначають не наркотики як такі, а антитіла до них, які утворюються в організмі в результаті складного перетворення наркотичних речовин. Антитіла можуть зберігатися кілька місяців в крові після того, як людина останній раз вживала психотропні речовини. Однак щоб виробилися антитіла до наркотичної речовини, потрібен час, тому ці тести не підходять для визначення існуючого наркотичного сп’яніння. До того ж для такого тесту не достатньо однієї дози. Тому тест по крові і тест по сечі не виключають, а як би доповнюють один одного.

Виявивши наркотичну залежність у близької вам людини, не зволікайте з допомогою. Одразу ж зверніться в спеціалізовані заклади для лікування наркоманії. В такій хворобі як наркоманія час має велике значення. На ранніх стадіях залежності людині буде легше реабілітуватися. Так сучасні центри реабілітації залежностей пропонують дійсно ефективне позбавлення від наркотичної залежності назавжди. Головне діяти та не втрачати надію.

Добавьте свой комментарий