Вчені пояснили, чому ми плачемо від щастя

Люди плачуть від щастяВи коли-небудь замислювалися, чому ми плачемо, коли щасливі, сміємося, коли нервуємо або кричимо від захоплення. Вчені з Єльского університету знайшли відповідь на це питання. Просто, таким чином, ми можемо відновити емоційну рівновагу і тримати сильні почуття під контролем.

Як пояснила психолог Оріана Арагон, автор дослідження, така незвичайна реакція виникає, коли людина переповнена сильними позитивними емоціями, і вона дозволяє краще впоратися з цими інтенсивними станами.

У дослідженні наводиться безліч прикладів відповіді негативними емоціями на позитивний досвід, наприклад, коли дружина плаче знову зустрівшись зі своїм чоловіком, що повернувся з війни, коли підлітки кричать під час концерту улюбленої зірки, або ви щипаєте за щічки дитину, яку вважаєте милою.

Під час дослідження вчені вивчили реакцію учасників на різні сценарії. Вони з’ясували, що ті, хто негативно реагував на позитивні новини, могли швидше стримати сильні емоції.

Також сильні негативні емоції можуть викликати позитивну реакцію. Наприклад, нервовий сміх часто виникає, коли людина стикається із жахливою ситуацією, і психологи нерідко спостерігали, як люди посміхаються в період сильної печалі.

Добавьте свой комментарий