Відеоігри менш шкідливі, ніж телевізор

Лікарі кажуть, що дітям не слід витрачати більше двох годин на день на відеоігри, комп’ютер і телевізор. Однак реалії такі, що діти просиджують перед екранами набагато більше часу. Проте, не всі пристрої однаково шкідливі.

Вчені Мічиганського університету з’ясували, що шестикласники, які багато дивляться телевізор, з більшою ймовірністю їдять шкідливу їжу (джанк-фуд) і п’ють газовану воду, ніж їх однолітки, які проводять час за комп’ютером або відеоіграми.

Зрозуміло, пограти на вулиці все одно набагато корисніше. Очікувано виявилося, що діти, які витрачають менше години в день на ТБ, відеоігри і комп’ютер, частіше мають нормальну вагу і тиск в порівнянні з тими, хто проводить перед екраном 2-6 годин.

Надмірна вага і підвищений тиск в дитинстві вважаються передумовами розвитку захворювань серцево-судинної системи протягом життя. Вчені вважають, що телевізор найбільш шкідливий через велику кількість реклами, оскільки багато роликів демонструють їжу і напої. Водночас, перекушувати не так зручно, коли твої руки зайняті ігровим контролером.

Відеоігри менш шкідливі, ніж телевізор

За словами дослідників, батьки, вчителі та суспільство повинні турбуватися тим, щоб діти більше часу приділяли розвагам без електроніки.

* Просматривая разные передачи по телевизору, мы не замечаем, как употребляем большое количество сладостей. А зубы очень изнашиваются. Когда их уже поздно лечить, то здесь устанавливают коронки в Москве http://c-kor.ru/ качественно и по доступной цене. Заходите, и узнавайте более подробно об этой услуге.

Добавьте свой комментарий