Вплив алкоголю на людину

Алкоголь — це своєрідний засіб для підвищення життєвого тонусу. Саме так думають багато людей, котрі часто вживають спиртне. Після прийняття деякої кількості, у людини настає ейфорія. Піднімається настрій, хочеться звернути на себе увагу всіх присутніх за столом.

Добре, якщо людина може себе контролювати і вчасно зрозуміти, що вона не одна така оригінальна. Деякі починають хвалитися своїми досягненнями і подвигами, інші просто базікають, треті починають скаржитися на життя, не розуміючи того, що мало кому цікаво слухати їх занудні промови протягом тривалого часу. Інші ж починають проявляти агресію. І не важливо, на кого вона буде звернена, головне щоб був привід. А привід завжди знайдеться. Хтось в компанії невдало пожартував, хтось приструнив забіяку. І цього буде достатньо для неадекватної, агресивної поведінки.

У людини з народження закладено невеликий відсоток алкоголю в крові, який піднімає настрій, тонус, прагнення до чогось хорошого. І якщо людина починає пити, то вона штучно підвищує цей відсоток. Тому наступного дня після прийняття міцного спиртного, їй необхідно відновити цей новий відсоток алкоголю в крові. Тобто, організм вимагає спиртного. Це називається похмілля. Випивши якусь кількість алкоголю у людини знову налагоджується життя. Всі негаразди йдуть у бік, її нічого не турбує. Це часте похмілля поступово переростає в хронічне захворювання. І називається воно — алкоголізм.

Алкоголь вбиває

Деякі вважають, що випивши пляшку-дві пива, нічого не станеться. Так повторюється кожен день. І вже не проходить дня, щоб не випити. Все починається з малого. Спочатку пиво, потім щось міцніше, а незабаром наступає повна залежність від алкоголю.

Чим довше тривають запої, тим більше людина деградує. Вона починає принижуватися, хоча раніше цього за нею не спостерігалося.

Постійно виправдовується, знаходить будь-які переконливі причини, що спонукали її випити. Якщо не припинити запої, то можна просто втратити людину, колись таку здорову і квітучу, повну життєвої енергії.

Ще одне почуття, притаманне п’яницям, це втрата страху. Наслідки після такої втрати можуть бути непередбачуваними. При постійному вживанні спиртного починають прогресувати неправильності характеру. Думки в голові плутаються. Виникаючі труднощі обходяться стороною, замість того, щоб їх долати. Поступово зникають друзі. До життя пропадає всякий інтерес, залишається лише одне бажання — випити. У більш складних випадках справа доходить до повного маразму і отупіння.

Найпоширеніші негативні наслідки алкоголізму

Я не хочу сказати, що пити спиртне взагалі не треба. Випивати можна, а в деяких випадках навіть потрібно. Просто треба себе контролювати. А якщо не виходить, і від вас суцільні неприємності, то краще взагалі не вживати або уникати питущих компаній.

No Comments

Добавьте свой комментарий