Як почати правильно бігати

Як почати правильно бігатиІнструкції по правильному бігу можна отримати у індіанців, людей, які живуть далеко від цивілізації, і володіють цією технікою досконало. Чи варто говорити, що вони можуть пробігти 100 миль, не заподіявши собі ні єдиної травми. До речі, бігають вони без взуття, босоніж. І не подумайте, що підошви їх швидких ніг такі, як у хоббітів.

Вся справа в тому, що вони не забувають про маленький секрет, який допомагає їм успішно справлятися у нелегкій справі — подоланні дистанції. Цей секрет знайомий навіть маленьким діткам, але вони його швидко забувають, коли встають на ніжки і починають вчитися ходьбі. Отже, в чому ж справа? Як почати правильно бігати?

Крістофер Макдуггл є автором книги «Народжений бігати», він поділився своїми припущеннями щодо цього, в популярній американській газеті «NewYork Times».

У своїх припущеннях він посилається на дослідження, проведені Пітером Ларсоном — великим еволюційним біологом. Пітер Ларсон займався спостереженнями за бігом (босоніж) відомих марафонців, тренерів, спортсменів, і навіть, письменників і читачів.

З часом він прийшов до висновку, що ніякі новітні технології, що відбилися на створенні новомодного спортивного взуття, ніякі правильно підібрані ортопедичні устілки не допоможуть вам, якщо ви не володієте технікою правильного бігу.

Повернемося до дітей. Згадайте, їх невпевнена хода нас дуже смішить, але насправді, вони все роблять правильно. Перш ніж ступити другою ногою на поверхню, їх перша ніжка наче зависає в повітрі. Складно уявити, але це і є правильна техніка бігу, яка була закладена в наших генах самою природою.

Малюнок показує правильний біг марафонця:

Як почати правильно бігати

Даний стиль бігу називають Pose Method, якщо хочете детальніше дізнатися про це, введіть цю назву в гугл і насолоджуйтеся запропонованими відео на цю тематику.

Добавьте свой комментарий