Як подолати хронічну втому

Як подолати хронічну втомуЗгідно з останніми статистичними даними, кожен п’ятий активний і дорослий житель землі стикається з проблемою хронічної втоми. Якщо і ви часто відчуваєте такий стан, то потрібно зробити деякі заходи.

Ось що рекомендують експерти в якості боротьби з хронічною втомою:

1. Ніколи не пийте на ніч напої, що містять алкоголь. Як показує практика, часто люди п’ють перед сном келих того чи іншого вина, щоб, таким чином, зняти стрес після робочого дня. Дійсно, на перших порах алкоголь розслаблює людину, але в кінцевому результаті дуже негативно впливає на сон, навіть у тому випадку, якщо ви буде спати рекомендований час (7-8 годин).

2. Протягом дня випивайте до 6 склянок води. Якщо в організмі людини має місце недостача рідини, то починає падати кров’яний тиск. У свою чергу, доставка кисню в головний мозок сповільнюється, що викликає хронічну втому. Точна кількість рідини, необхідна для організму, визначається індивідуально і залежить від самої людини. Але так би мовити «по-маленькому» ви повинні ходити в туалет не менше трьох разів в 24 години.

3. Обов’язково пам’ятайте про вітамін В, так як він просто необхідний для тих людей, які намагаються подолати хронічну втому і завжди відчувати себе енергійними.

4. Спробуйте натуральні засоби. Як приклад — женьшень, який здатний стимулювати функціонування адреналінових залоз, таким чином, роблячи організм більш бадьорим. Так само дуже непоганий ефект дає рослина Родіола рожева.

5. Непогано підійдуть різні добавки, що містять магній. Він є необхідним для підтримки в крові достатнього рівня цукру. У великій кількості цей компонент міститься в листових горіха і овочах.

Серед інших рекомендацій: споживання в невеликій кількості темного шоколаду, отримання необхідної кількості денного світла, виконання нескладних фізичних вправ, орієнтованих на правильне дихання.

Добавьте свой комментарий