Як правильно харчуватися

Як правильно харчуватисяБез здорового і правильного харчування жодна людина не може впродовж довгих років залишатися красивою, здоровою, енергійною і життєрадісною. Насправді в правильному харчуванні немає нічого складного і особливого, головне дотримуватися його правил постійно, а не час від часу, що не дасть відчутного результату. Основною помилкою більшості людей є відсутність сталості, яка дозволила б прямою дорогою йти до здоров’я і довголіття.

Якщо ви більшу частину життя не надавали особливого значення своєму харчуванню і їли як говориться «все підряд», то в такому разі не варто миттєво перебудовуватися на повністю здорову їжу, краще робити це поетапно. Важливо розуміти, що здорове харчування, це не тільки правильно вибрані продукти, а й правильно приготовлені.

А ви знаєте, скільки в середньому людина здатна прожити без їжі?

З чого починається правильне харчування?

  1. Насамперед, з раціону необхідно повністю виключити напівфабрикати, які ми так часто любимо споживати. Крім того, як показує практика, є в перервах між роботою і такі речі як: чіпси, сухарики, цукерки, льодяники, жуйки, чебуреки, гамбургери, біляші і так далі. Все це не здорова їжа, про яку слід забути. Так само не варто пити солодку і газовану воду, перевага повинна віддаватися лише гарній природній воді.
  2. Необхідно скласти приблизний раціон, що складається з різноманітної їжі. Вживати щодня одне і теж, не можна ні в якому разі, тому як з кожного продукту організм отримує певні вітаміни і мікроелементи. У раціон повинні обов’язково входити: овочі, фрукти, ягоди, зернові, бобові, гриби, м’ясо, птиця, риба, горіхи, зелень, молочне і жири. Все це має вживатися обов’язково, якщо немає якихось конкретних протипоказань.
  3. Правильне харчування передбачає регулярне вживання різноманітної їжі в невеликих порціях 4 рази на день. Великих перерв між прийомами їжі бути не повинно. Переїдати так само не можна, зазвичай ми звикли їсти доти поки не наїмося. Але робити цього не варто. З-за столу людина повинна вставати злегка голодною, тому як перетравлювання і насичення відбувається приблизно після 30 хвилин, після закінчення прийому їжі.
  4. Харчуючись здоровою їжею необхідно звести до мінімуму вживання солі, цукру і деяких інших компонентів і приправ. Якщо ви не можете обійтися без солі, то намагайтеся використовувати йодовану. Кожен день необхідно випивати якомога більше чистої води, яка сприятливо впливає на роботу всіх органів і систем людського організму.
  5. Не менш важливо, щоб правильно харчуватися потрібно правильно купувати їжу, найкраще віддавати перевагу домашнім овочам, фруктам і м’ясу. Можна вирощувати все це самостійно, якщо є власна ділянка і бажання. Якщо ні, можна їздити по селах і скуповувати натуральні продукти харчування, що не мають пестицидів. Важливим моментом правильного харчування є вживання м’яса і риби, найкраще вживати м’ясо птиці і риби у вареному вигляді. Хлібобулочні вироби найкраще запікати в духовці, а замість цукерок і солодощів їсти натуральний мед або сухофрукти.

Дотримуючись наведених правил харчування, можна значно поліпшити стан організму і продовжити своє життя зберігаючи красу і молодість.

Добавьте свой комментарий