Якої жорсткості повинен бути матрац?

Якої жорсткості повинен бути матрац?Новонароджені повинні спати на матраці з кокосового волокна. Люди до 25 років — на ортопедичному матраці. Далі можна керуватися власним комфортом.

Основна функція матраца — рівномірно підтримувати хребет під час нічного відпочинку і зняти з нього навантаження для того, щоб тіло могло максимально розслабитися. Це важливо, тому що формування хребта і його зростання відбуваються саме під час сну.

ЧИТАЙТЕ: Як отримати здоровий сон

Тому, визначаючись з жорсткістю матраца, варто звертати увагу на певні чинники.

Що враховувати при виборі матраца

  • вага того, хто буде спати на ньому;
  • вік людини;
  • зріст сплячого;
  • стан його здоров’я;
  • в якому положенні любить спати.

Беручи до уваги ці фактори, давайте спробуємо розібратися з тим, якій мірі жорсткості матраца слід віддати перевагу.

Для новонароджених, хребет яких ще не сформований, правильним буде вибрати жорсткий матрац з волокна кокоса. Після досягнення віку 3-х років, матрац необхідно поміняти на той, у якого буде середня жорсткість. Все це допоможе сформувати правильну поставу.

Не багатьом відомий той факт, що формування хребта відбувається в віці до 25-ти років, саме в цей час важливо спати на ортопедичному матраці підвищеної або середньої жорсткості.

Якщо вам від 25 до 50 років, то вибирати матрац ви можете, керуючись в основному власними уподобаннями і станом вашого здоров’я.

Скажімо, якщо у вас є проблеми в грудному або шийному відділах хребта, вам підійде жорсткий матрац, а якщо в поперековому, то краще віддати перевагу м’якій моделі, яка буде прогинатися і підтримувати поперек.

ЧИТАЙТЕ: Що таке грижа міжхребцевого диска

Будемо раді, якщо наші поради допоможуть вам вибрати «правильний» матрац, що забезпечить максимально здоровий і комфортний сон.

Добавьте свой комментарий