Який тиск вважається нормальним

Який тиск вважається нормальнимЗа словами медиків, протягом дня середній показник нормального кров’яного тиску повинен бути близько 130 на 80 мм ртутного стовпа. Якщо ж кров’яний тиск досить часто перевищує 140 мм ртутного стовпа (систолічний показник) або 90 мм ртутного стовпа (діастолічний тиск), то діагноз один — гіпертонія. Тому нормальний тиск у дорослої людини той, який має значення, що не перевищує 130 на 80 міліметрів ртутного стовпа.

Всі повинні знати і про те, що якщо ви продовжуєте вести звичний спосіб життя, у той час як вас мучить гіпертонія, і ви з цим нічого не робите, то через пару трійку років ваш стан значно погіршиться. Досить ризикованою така ситуація (швидко прогресує хвороба) є для людей, які страждають на діабет. Але навіть у їх випадках тиск можна нормалізувати за допомогою певних медикаментів.

Незважаючи на те, що для абсолютно здорової людини нормальним є тиск не вище 140 на 90 мм ртутного стовпа, то для людей з групи ризику, необхідними вважаються показники, що не перевищують 120 на 80 мм ртутного стовпа.

Якщо вести розмову про значення кров’яного тиску, який є загрозою для людини і потребує термінового втручання лікарів, то це значення становить більше 180 на 110 мм ртутного стовпа.

Коли ж тиск перевищує значення 200 на 120, то цей стан загрожує гіршими наслідками для життя хворого. Такий тиск також називають артеріальною злоякісної гіпертензією.

No Comments

Добавьте свой комментарий