Яким чином металотерапія впливає на здоров’я

Ще з давніх часів відомо, що деякі метали мають магічні властивості. І якщо сучасна наука ще так і не знайшла «еліксир вічної молодості», то вплив металів на людський організм – давно доведений факт.

У сучасному світі металотерапія являє собою один з нетрадиційних методів лікування. Метали активно використовуються в якості компонентів для косметичних засобів, а також в інших медичних цілях. З історії відомо, що лікарі стародавніх цивілізацій рекомендували хворим приймати порошок червоної міді для зрощення кісток та лікування переломів. А великий Аристотель завжди говорив, що в тому випадку, якщо мідь прикласти безпосередньо до синців, то вони у найкоротший час зникнуть.

Такий метал як срібло, є справжнім лідером серед «лікарів-металів». Він здатний відновлювати діяльність печінки і селезінки, вилікувати різні захворювання урологічного характеру, приводить в норму діяльність жовчного міхура, а також сильно діє на організм людини.

У свою чергу, золото рекомендують носити тим людям, які мають проблеми зі шкірою. Справа в тому, що воно має антибактеріальні властивості. У народі дотримуються думки, що в результаті носіння сережок із золота помітно поліпшується зір жінок, золоті ланцюжки здатні знімати стрес, а золоті кільця здатні зробити людину щасливішою.

Але метали можуть і негативно впливати на здоров’я. Наприклад, групою лікарів-хіропрактиків було з’ясовано, що зубні пломби або сережки у багатьох випадках викликають незрозумілі болі і спазми м’язів. Дослідження показали, що це з’являється через реакцію шкіри на метали.

Добавьте свой комментарий