Захопленість селфі — ознака психічного розладу

Любите фотографувати себе і викладати фотографії в Інтернеті? Експерти стверджують, що люди, які постійно шукають потрібний ракурс, щоб сфотографувати себе, можуть страждати від психічного розладу.

Британський психіатр д-р Девід Віл стверджує, що більшість пацієнтів з розладом відомим, як дисморфофобія часто роблять СЕЛФІ — знімки самих себе.

«У двох з трьох пацієнтів, які звертаються до мене з дисморфофобією, із зростанням популярності камер телефонів є нав’язливе бажання постійно робити фотографії себе і публікувати їх на соціальні мережі», — розповів він.

Селфі — це термін, який використовується для опису фотографії самого себе з метою опублікувати її на сайт соціальних мереж або обміну фотографіями, таких як Facebook або Instagram. Щоб зробити селфі, найчастіше фотографію роблять, витягнувши праву або ліву руку, повернувши камеру на себе.

Фанати такої фотографії можуть витрачати години на те, щоб зробити фото себе, які не показували б їхні недоліки в зовнішності, які вони бачать, а інші можуть зовсім не помічати. Часто такі люди роблять кілька фотографій, поки не знайдуть кращий ракурс або позу, і вони дуже прискіпливо ставляться до найдрібніших дефектів.

Так в одному екстремальному випадку, британський підліток Денні Боуман спробував покінчити життя самогубством, так як був незадоволений своєю зовнішністю на фотографіях самого себе, які він робив. Він так хотів привернути увагу дівчат, що проводив по 10 годин на день, роблячи більше 200 селфі, намагаючись знайти ідеальний знімок.

Звичка, яка з’явилася у нього в 15 років, призвела до того, що він кинув школу і схуд на 12 кілограм. Він не виходив з дому протягом 6 місяців, а коли не зміг зробити бездоганну фотографію, спробував убити себе за допомогою передозування. На щастя його матері вдалося врятувати сина.

Фахівці також говорять про те, що захопленість селфі може бути ознакою того, що людина або самозакохана, або дуже не впевнена в собі.

Бажання стежити за опублікованими фотографіями, тими, кому вони сподобалися або тими, хто коментує їх, прагнення досягти найбільшого число «лайків» — можуть бути ознаками того, що селфі викликають проблеми психологічного характеру.

* Если вы также любите себя фотографировать, то нужно иметь хорошие белые зубы, чтобы улыбка была на первом плане на фотографиях. Прочитать отзывы по отбеливанию зубов http://ot-z.ru/otzyvy.html и узнать об этой услуге можно на сайте ot-z.ru.

Добавьте свой комментарий