Жорстокі відеоігри викликають депресію у хлопчиків

ВідеоігриНаукові співробітники Техаського університету провели ряд досліджень, які продемонстрували наявність у хлопчиків депресії при тривалій грі в жорстокі ігри на комп’ютері.

В експерименті взяли участь 5 тис. підлітків віком 11 років. Цікаво те, що дітей підбирали так, щоб вони були абсолютно різними. Говорячи інакше, у них було різне походження, а також різний матеріальний достаток у сім’ї.

Незважаючи на те, що навіть дослідники виділяють те, що досліди ще далекі від свого логічного завершення, а крім того багато чого має бути уточнено, але вже сьогодні можна міркувати про деякий зв’язок між явищем депресії у підлітків, а також захопленістю відеоіграми. Виявлено, що діти, які грали в ігри на комп’ютері більше двох годин в день, проявляли серйозні ознаки депресії. Але важливо те, що не всі фахівці дотримуються зазначеної думки. Також, як повідомляється на kuking.net/10.htm, депресію може викликати і надмірне споживання їжі.

Приміром, Хоакін Ангуера лікар-невролог, який працює при Каліфорнійському університеті в Сан-Франциско, вважає, що у деяких ігор присутній зворотний результат. Він самостійно розробив гру, яка, як він сам і вважає, може допомогти людині вилікувати депресивний стан.

Взагалі, проведений експеримент являє собою досить цікавий підхід до існуючої проблеми, тому що основна маса досліджень намагаються знайти зв’язок між відеоіграми, а також проявами агресивності, а це, в свою чергу, суперечить результатам даного дослідження.

Відомо, що, ставши одного разу в реальності свідком насильства, людина може відразу впасти в депресію. Саме тому можна вважати виправданою гіпотезу дослідження про ймовірний зв’язок сцен насильства у віртуальному житті з реальною депресією.

Добавьте свой комментарий